• Laboratoria Przyszłości

„Laboratoria Przyszłości” to program skierowany do szkół podstawowych. Jest on inicjatywą edukacyjną Ministerstwa Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Celem programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.
           Wsparcie finansowe jest przeznaczone na zakup wyposażenia technicznego potrzebnego w kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności manualnych i technicznych, umiejętności samodzielnego i krytycznego myślenia, oraz umiejętności w zakresie nauk matematycznych, przyrodniczych, technologii i inżynierii, stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Program jest finansowany ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza  w Jedwabnem pozyskała w ramach programu  wsparcie finansowe na całość zadania w kwocie  97 500 zł.

Szkoła zakupiła w ramach programu:

L.p.

Nazwa sprzętu

Wykorzystanie

1.

Photon Moduł SEL

Na zajęciach rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne

2.

Photon Moduł SPE

Na zajęciach z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych

3.

Photon Moduł Ekologia