Informacja
-
Rada Rodziców przy Zespole Szkół Samorządowych w Jedwabnem działa na podstawie ustawy o systemie oświaty, statutu szkoły i regulaminu.
-
Rada liczy tylu członków ile jest oddziałów w szkole, ponieważ jest to demokratycznie wybrana grupa przedstawicieli rodziców wszystkich uczniów naszej szkoły.
-
Reprezentują oni ogół rodziców w kontaktach z innymi organami szkoły oraz z instytucjami pozaszkolnymi.
-
W skład Rady wchodzi po jednym przedstawicielu rad oddziałowych wybranych w tajnych wyborach.
-
Rada rodziców ma obowiązek m.in.: gospodarowania zgromadzonymi środkami finansowymi w sposób racjonalny i oszczędny oraz działania w sposób przejrzysty.
-
Rada rodziców zarządza środkami finansowymi pochodzącymi z wpłat rodziców i sponsorów.
Roczna składka na fundusz Rady Rodziców wynosi:
• Za 1 dziecko – 50,00 zł – na cały rok szkolny;
• Za drugie dziecko i kolejne – 30,00 zł – na cały rok szkolny.Numer konta bankowego Rady Rodziców przy Zespole Szkół Samorządowych
w Jedwabnem:
Bank Spółdzielczy Jedwabne nr konta 38 8752 0006 0000 9872 2000 0010
Prosimy o podanie w tytule przelewu: imienia i nazwiska dziecka, klasę oraz kwotę.SKŁAD RADY RODZICÓW ROK SZKOLNY 2023/2024
Zarząd Rady Rodziców
Zespołu Szkół Samorządowych w Jedwabnem
Lp.
Imię i nazwisko Pełniona funkcja 1.
Marek Gołębiewski
przewodniczący Rady Rodziców 2. Maria Roszkowska zastępca przewodniczącego 3. Milena Godlewska skarbnik 4. Justyna Sierociuk sekretarz CZŁONKOWIE RADY RODZICÓW 2023/2024
Lp.
Imię i nazwisko Klasa 5.
P. Anna Szleszyńska
PP
6.
P. Wioleta Obrycka
0 a
7.
P. Paulina Garbulska
0 b
8.
P. Jolanta Obiedzińska
OP c
9.
P. Agnieszka Karwowska
OP d
10
P. Iwona Chrostowska
OP e
11.
P. Anna Wierciszewska
OP f
12.
P. Marzena Łepkowska
I a
13.
P. Renata Bagińska
I b
14.
P. Justyna Sierociuk
II a
15.
P. Wioleta Zajkowska
II b
16.
P. Iwona Gardocka
III a
17.
P. Marek Biedrzycki
III b
18.
P. Agnieszka Bagińska
IV a
19.
P. Monika Grądzka
IV b
20.
P. Małgorzata Kossakowska
V a
21.
P. Edyta Karwowska
V b
22.
P. Magdalena Jasińska
VI a
23.
P. Beata Rydzewska
VI b
24.
P. Maria Roszkowska
VII a
25.
P. Krystyna Kołpaczewska
VII b
26.
P. Milena Godlewska
VIII a
27.
P. Marek Gołębiewski
VIII b
28. P. Milena Najda
I BS
29. P. Tomasz Grądzki
II BS
30. P. Hanna Polkowska
III BS
-